خدمات تعمیر اوکی

تعمیرکار ماهر باش نه تعویض کار

تجربیات محمد عنایتی
رویای من اینه که توی همه ی شهرهای ایران افراد خلاق و فنی رو به بهترین نحو آموزش بدیم تا همه جای ایران نماینده های حرفه ای و معتمد داشته باشیم . و بتونیم خدمات با کیفیت ارائه بدیم و دیگه این جمله رو نشنوم که ٬٬ما توی شهرمون تعمیرکار ماهر نداریم ٬٬ و این که آموزش های عمومیم رو به گوش همه برسونم تا ازش بهره ببرن تعمیراوکی به مردم آموزش میده که به صورت نرمال مراقب لوازم خانگی باشند ، و از وسواس و یا سهل انگاری دوری کنند که هر دو آسیب زننده است. ضمنا اگر نیاز به خرید لوازم آشپزخانه شد ، چه نکاتی رعایت بشه تا در بهینه ترین حالت هزینه بشه همینطور کلاس های آموزشی برگزار میکنیم که به افراد مبتدی تا حرفه ای کمک میکنه که وارد بازار کار تعمیرات لوازم خانگی بشن و جزو بهترین تکنسین ها بشن و کسب درامد کنن ، بعد از تایید صلاحیت ، این افراد به عنوان نماینده ی تعمیراوکی در شهرشون معرفی و حمایت تمام و کمال میشن تا کارها رو به سرانجام برسونن . تعمیراوکی رو در تهران شروع کردیم و الان در خیلی از شهرستان ها نمایندگی داریم

من برای تعمیر لباسشویی با آقای عنایتی در اینستاگرام آشنا شدم و از کارشون خیلی راضی بودم تقریبا می تونم بگم به همه کسایی که اطرافم هستن ایشون رو معرفی کردم.

سارا بهرامی

من برای دوره های آموزشی تعمیرات لباسشویی ثبت نام کردم و الان با راهنمایی های آقای عنایتی در شهر خودمون نمایندگی دارم و از ایشون بسیار سپاسگذارم.

علی رحمانی
تماس و مشاوره رایگان