آموزش و تعمیر لوازم خانگی

تعمیراوکی اولین مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی است که با آموزش های متعدد و شفاف به آگاهی سازی جامعه برای مراقبت و استفاده صحیح از لوازم خانگی و کاهش هزینه های مربوطه کمک شایانی کرده است. محور اصلی فعالیت این مجموعه ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت در تهران می باشد. همچنین این مجموعه با شناسایی و پرورش افراد مستعد ٬از طریق برگزاری دوره های آموزشی تخصصی ٬ افراد دارای صلاحیت را به عنوان نماینده مورد اعتماد در سراسر ایران معرفی می نماید .

جهت رفاه حال هموطنان گرامی و دسترسی راحت و سریع به ملزومات نصب و نگهداری لوازم خانگی، مجموعه کاملی از لوازم از قبیل فیلتر و جرمگیر و … در فروشگاه تعمیراوکی در دسترس شما عزیزان می باشد.

تعمیرات تلویزیون
تعمیرات ماشین لباسشویی
تعمیرات اجاق گاز
تعمیرات کولر گازی
تعمیرات یخچال و فریزر
تعمیرات جاروبرقی
تعمیرات مایکروویو

طی چند سال کار با عشق، حوصله و علاقه و توضیح سوال های رایج مشتریان و آگاهی سازی نسبت به تمام مسائل ساده ای که باعث خرابی لوازم خانگی میشوند و اظهار بی اطلاعی مشتری هایم و شنیدن مکرر این جمله که : ٬٬چرا هیچ کس این ها رو به ما نگفته بود٬٬ ، تصمیم جدی گرفتم که سطح اطلاع رسانی را از محدوده ی مشتریان خودم به کل هموطنانم و همه فارسی زبانان توسعه بدهم. در اوایل کار با مخالفت بسیاری از همکاران مواجه شدم اما بعد از گذشت مدتی موجی که من به راه انداختم خیز گرفت و افراد دیگر با تخصص های دیگر به اهمیت نیاز جامعه به آگاهی بیشتر پی بردند و پیرو کار من شدند. کم کم برای پاسخ به نیازهای مشتریان، لازم دیدم که به افراد علاقه مند و کوشا آموزش تعمیرات بدهم ،چون در بسیاری از شهرهای ایران نیاز به تکنسین مجرب دیده میشد ،این تکنسین ها بعد از گذراندن دوره ی آموزشی و تایید مهارتشان به عنوان نماینده تعمیراوکی در شهر خود معرفی میشوند. به تعمیر تا آخرین جزء باور دارم و این کار فقط از افراد کوشا ،صبور و خلاق بر می آید ،قرار ما و نه شعار ما تعمیرکردن وتربیت تعمیرکار است ، نه تعویض کردن و تعویض کاری بی مورد. در اوایل راه ، برای مراقبت و نگهداری فقط اسم کلی مواد یا ملزومات به مخاطبین اعلام میشد اما بعضی، از لوازم تقلبی استفاده کردند و دستگاه دچار مشکلات عمدتا ظاهری شد مثلا کدری یا سیاهی استیل و .... و عده ی زیادی درخواست ملزوماتی مانند جرمگیر و فیلتر را داشتند که این نیاز هم ما را بر آن داشت که فروشگاهی دایر کنیم تا افراد با اطمینان ،ملزومات تست شده را خریداری کنند. سخن را کوتاه کنم،با تربیت و جذب افراد ماهر و متعهد و تهیه ی محصولات مرغوب به شما کمک میکنیم که از لوازم خانگی خود درست و بهینه استفاده کنید تا خرابی ها به تعویق بیفتند و اگر خرابی پیش آمد با اطمینان از هزینه و کیفیت کار،دستگاه خود را به ما بسپارید.
سالم ،سرفراز و پرروزی باشید.

مقالات و دانستنی ها

برای اطلاع از آخرین اخبار و دانستنی ها درباره لوازم خانگی با ما همراه شوید.

تعمیرکار ماهر باش نه تعویض کار

دوره های آموزشی تعمیراوکی با هدف جذب افراد مستعد و علاقه مند به تعمیر لوازم خانگی ایجاد شده است. دوره ها در کامل ترین سطح از انتقال تجربیات و اطلاعات قرار دارد ، به نحوی که بسیاری از دانشجویان با وجود سابقه فعالیت در زمینه تعمیرات ، از آموختن نکات و تجربیات جدید ابراز رضایت و خرسندی داشته اند.
دوره های مذکور بدون هیچ پیش نیازی بوده و ساده ترین موارد مانند ابزارهای مورد نیاز، کار با ابزارها، مفاهیم ساده ی برقی، رفتار با مشتری از سرفصل های دوره می باشند. همچنین تمام ساختارهای محصولات بازار را در بر گرفته و در صدد صرفه جویی در زمان و انرژی افراد می باشد تا از ایجاد دور باطل در مسیر یادگیری جلوگیری کرده و افراد زمان خود را صرف آموختن تجربه های جدید نمایند.
افراد پس از گذراندن دوره ، آماده ی ورود به بازار کار بوده و پشتیبانی فنی بصورت اختصاصی برای تمامی دانشجویان فراهم می باشد.

برای مشاهده و رفع ابهامات خود با ما همراه شوید.

چرا تا ولوم فر رو ول میکنم شعله خاموش میشه ؟!

نگاه کنید میله ترموکوبل تو آتیش باشه حتما .
اگر بود ولی بازم خاموش میشه ، دیگه یا شیرش خرابه یا خود ترموکوبل خرابه باید تعویض بشن .

 

تکنسین هامون مراجعه و ایراد رو براتون برطرف میکنن .

خودمون میتونیم دستگاه رو باز و تعمیر کنیم ؟؟

من پیشنهاد میکنم بگید تکنسین بیاد .
فقط دست به آچار بودن به معنی تجربه کافی در زمینه تعمیرات نیست واقعا .

چون ففط اینجوری نیست که چند تا پیچ ساده رو باز کنید ، خیلی راحت یک قطعه رو به سادگی عوض کتید دوباره پیچ ها رو ببیندید 😅

نیاز به تجربه داره تا بتونید عیب یابی کنید .

جرقه زن اجاقم کار نمیکنه !

اگر کلا جرقه نمیزنه و صداش نمیاد ، یا ترانسش یا کلیدش خراب شده و ترفندی نداره که خودتون انجام بدید.

تکنسین هامون مراجعه و ایراد رو براتون برطرف میکنن .

ولوم های اجاقم سفت شدن و اصلا تکون نمیخورن !

این مورد متاسفانه خیلی رایجه !
که یا با آب یا شوینده مثل سیف و چند منظوره گاز رو تمیز میکنن ، شوینده از کنار میله شیر میره زیر و باعث خرابی خود شیر و کلید جرقه زن میشه.

با سرنگ و سوزن به آرومی روغن موتور بریزید و یواش یواش ولوم ها رو تکون بدید ببینید نرم میشه یا نه !

به آرومی این کارو انجام بدید .

چرا جرقه زن اجاقم قطع نمیشه و مدام جرقه میزنه ؟

احتمالا سوئیچ های زیرش یا خرابه یا گیر کرده و متاسفانه ترفندی نداره که خودتون انجام بدید.

تکنسین هامون مراجعه و ایراد رو براتون برطرف میکنن .

اولین و تنها ارائه دهنده دوره های صفر تا صد تعمیرات تخصصی لوازم خانگی

تماس و مشاوره رایگان